KOALIK napisał(a):

|
Basałaj zarabia gdzieś z 100 tys. miesięcznie, jak nie więcej i nie umie od roku znaleźć sponsora. Niech sam na siebie nałoży karę za nic nie robienie.
|
1. A co Cię obchodzi ile on zarabia? Tak bardzo boli, że zarabia więcej od Ciebie?
2. Co do sponsora - było wałkowane tysiąc razy, ale oczywiście KOALIK wie wszystko najlepiej i będzie naginał fakty do swojej teorii. Sponsor jest i jest to T-F. Daje taką kasę, że bez konkretnego sukcesu sportowego nikt w naszej przaśnej lidze nie da więcej.
Co do Patryka - uważam, że kara jest zbyt łagodna. Rozumiem, że był, delikatnie mówiąc, poirytowany spotkaniami z APOELem i Lechią, bo to gość z charakterem. W pewien też sposób usprawiedliwiam go, bo nie cierpię ludzi, którzy gwiżdżą i obrażają własnego piłkarza w trakcie meczu.
ALE
wysyłać własnych kibiców na Cracovię? Na CRACOVIĘ? Zastanówcie się dobrze nad wagą tych słów. Jaki jest ich ciężar gatunkowy.