KOALIK napisał(a):

|
Basałaj zarabia gdzieś z 100 tys. miesięcznie, jak nie więcej i nie umie od roku znaleźć sponsora. Niech sam na siebie nałoży karę za nic nie robienie.
|
Masz rację (chociaż na pewno przedłużające się negocjacje Ekstraklasy z T-Mobile przeszkadzały) , ale skoro przywołujesz ten temat, to zwróć uwagę, że Patryk obraził swoim zachowaniem naszego najważniejszego sponsora.