Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13481
Stary 07.09.2011, 12:04
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Basałaj zarabia gdzieś z 100 tys. miesięcznie, jak nie więcej i nie umie od roku znaleźć sponsora. Niech sam na siebie nałoży karę za nic nie robienie.
Masz rację (chociaż na pewno przedłużające się negocjacje Ekstraklasy z T-Mobile przeszkadzały) , ale skoro przywołujesz ten temat, to zwróć uwagę, że Patryk obraził swoim zachowaniem naszego najważniejszego sponsora.
Odpowiedz cytując