gdsmk napisał(a):

Tak jest! Wszystko przez PO ! A Małecki na prezydenta !
Weźcie może niektórzy załóżcie swoją "Wisłę 1906" i na nią sobie będziecie chodzić na A klasę i nią zarządzać.
|
Basałaj zarabia gdzieś z 100 tys. miesięcznie jak nie więcej i nie umie od roku znaleźć sponsora. Niech sam na siebie nałoży karę za nic nie robienie.
szprotson napisał(a):

|
a Mały w ostatnim meczu ?
|
Wisłę w przeciwieństwie do Kirma ma w sercu, a nie na koncie w banku. Poza tym, Mały słabiej grał w dwóch ostatnich meczach, a Kirm dłużej.