Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13476
Stary 07.09.2011, 11:59
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Tak jest! Wszystko przez PO ! A Małecki na prezydenta !

Weźcie może niektórzy załóżcie swoją "Wisłę 1906" i na nią sobie będziecie chodzić na A klasę i nią zarządzać.
Basałaj zarabia gdzieś z 100 tys. miesięcznie jak nie więcej i nie umie od roku znaleźć sponsora. Niech sam na siebie nałoży karę za nic nie robienie.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
a Mały w ostatnim meczu ?
Wisłę w przeciwieństwie do Kirma ma w sercu, a nie na koncie w banku. Poza tym, Mały słabiej grał w dwóch ostatnich meczach, a Kirm dłużej.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.09.2011 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując