pikey napisał(a):

Taka kara to może być wstęp do dłuższego rozbratu Małeckiego z pierwszą 11. Wszystko zalezy od tego jak poradzą sobie Iliev czy Kirm w Poznaniu.
W sumie mnie szokuje najbardziej to, że Partyk ostatnio mial dobrą passę - niezłe występy w europejskich pucharach, pewne miejsce w wyjściowym składzie Wisły, powołanie do Reprezentacji, a jedną, czy drugą wypowiedzią skazuje siebie znów na bycie na cenzurowanym.
|
Kirm? Ostatnio grał gorzej niż Łobodziński.