Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13474
Stary 07.09.2011, 11:57
pikey napisał(a):Wyświetl post
Taka kara to może być wstęp do dłuższego rozbratu Małeckiego z pierwszą 11. Wszystko zalezy od tego jak poradzą sobie Iliev czy Kirm w Poznaniu.

W sumie mnie szokuje najbardziej to, że Partyk ostatnio mial dobrą passę - niezłe występy w europejskich pucharach, pewne miejsce w wyjściowym składzie Wisły, powołanie do Reprezentacji, a jedną, czy drugą wypowiedzią skazuje siebie znów na bycie na cenzurowanym.
Kirm? Ostatnio grał gorzej niż Łobodziński.
Odpowiedz cytując