gosc2332 napisał(a):

W wyborach w 2006 było więcej nieważnych głosów
|
W 2006 nie było wyborów. A w 2005 lokale zamknięto o 20 00 i podano wstępne wyniki. W 2007 lokale zamknięto o 20 00 ale wstępne wyniki podano o 23 00. Taka delikatna różnica. Trzy godziny liczący głosy robili co chcieli. Bo UWAGA w jednej komisji zabrakło kart do głosowania. Cóż za nieszczęśliwy przypadek.