CH. napisał(a):

Tylko dla kogo ta kara i kogo ona ma zaboleć? Lecha? Lech się cieszy a Wisła świadomie osłabia 
To tak jakby Barcelona za jakiś wybryk Messiego zawiesiła go i zawieszenie przypadałoby na mecz z Realem. prze mózgi ; )
Kto się będzie starał i biegał za piłką? obcokrajowcy którzy traktują Wisłę jako wakacje czy Małecki w którym wrze nienawiśc jak u normalnego kibica Wisły do Lecha
|
Tadziu! Barcelona nie zawiesiłaby Messiego: bo po pierwsze nie grąłby tak żenująco słabo jak Małecki a po drugie jakby zagrął słabo(jakimś cudem) to nie powiedziałby, że by sobie kibice poszli na Espanyol, bo on sobie nie życzy gwizdów.
Głupio gadał i się doigrał.Chyba zdązył zauważyć, że łaska kibica na pstrym koniu jeździ. I zamiast tylko klepanai musi się liczyć także z szyderą. Nie każdy jest fanatykiem i zasiada na C jak my.