|
No i ciekawe za co ta kara. Wg klubu taka wypowiedź coś zmienia ? Heh, raczej nie. Ci co chodzą to dalej będa, a ci co przyjeżdzają od święta to tak im zostanie.
Frekwencja jest słaba przez to że drużyna nie umie grać w piłkę. Nie przyciągają piłkarze na stadion nowych.
. .
|