DYRU napisał(a):

|
Też pytanko odnośnie walki. Mam polsat. mam 2 dekodery jakiś tam pakiet familijny czy cos, a na drugim mini Hd. Ja sie tam nei znam na tym bo tv mało oglądam. Czy jeżeli wykupię walkę adamka to pójdzie mi na 2 dekoderach czy musze 2 razy wykupić co by moim zdaniem było popier....e. Ma ktos pewne info?
|
wydaje mi się ze nie.
Przy zamówieniu PPV podajesz nr karty dekodera, a sądzę że skoro masz 2, to numery na kartach są różne.
http://www.cyfrowypolsat.pl/RegulaminPPV_WALKA.pdf
tutaj dokładny regulamin.