|
Też pytanko odnośnie walki. Mam polsat. mam 2 dekodery jakiś tam pakiet familijny czy cos, a na drugim mini Hd. Ja sie tam nei znam na tym bo tv mało oglądam. Czy jeżeli wykupię walkę adamka to pójdzie mi na 2 dekoderach czy musze 2 razy wykupić co by moim zdaniem było popier....e. Ma ktos pewne info?
Ostatnio edytowane przez DYRU : 07.09.2011 o godz. 11:12.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|