Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6928
Stary 07.09.2011, 11:07
studio napisał(a):Wyświetl post
Do tych setek jeszcze trzeba dojsc, zaloze sie ze zaden inny pilkarz nie dobiegl by pod bramke bo dawno by:

a) wywalil sie
b) pobiegl by bez pilki
c) przed strzalem dawno by zostal zablokowany.
Pogrubienie moje...
mamy szybszego piłkarza, a raczej szybciejszego...

i nie z takich sytuacji strzelał bramki.
Ja wiem, że będąc poznaniakiem musisz bronić byłych amikowców, ale nie przesadzaj: żaden inny pilkarz? W polskiej lidze znalazłbym co najmniej kilku Polaków, którzy lepiej by się spisali od Peszki
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując