studio napisał(a):

Do tych setek jeszcze trzeba dojsc, zaloze sie ze zaden inny pilkarz nie dobiegl by pod bramke bo dawno by:
a) wywalil sie
b) pobiegl by bez pilki
c) przed strzalem dawno by zostal zablokowany.
|
Pogrubienie moje...
mamy szybszego piłkarza, a raczej szybciejszego...
i nie z takich sytuacji strzelał bramki.
Ja wiem, że będąc poznaniakiem musisz bronić byłych amikowców, ale nie przesadzaj:
żaden inny pilkarz? W polskiej lidze znalazłbym co najmniej kilku Polaków, którzy lepiej by się spisali od Peszki