Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13458
Stary 07.09.2011, 10:11
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Czyli lepiej od Legii Oczywiście, oni mieli wyższe ceny biletów, więc realna frekwencja przy podobnych cenach u nich byłaby wyższa, ale biorąc pod uwagę potencjał (wielkość ośrodków, konkurencja), nie jest źle, naprawdę.
Może i mieli wyższe ceny biletów, ale mają też znacznie większą siłę nabywczą... Wystarczy spojrzeć choćby na przeciętne wynagrodzenie w Warszawie i Krakowie...
Odpowiedz cytując