martin_6 napisał(a):

Czyli lepiej od Legii Oczywiście, oni mieli wyższe ceny biletów, więc realna frekwencja przy podobnych cenach u nich byłaby wyższa, ale biorąc pod uwagę potencjał (wielkość ośrodków, konkurencja), nie jest źle, naprawdę.
|
Może i mieli wyższe ceny biletów, ale mają też znacznie większą siłę nabywczą... Wystarczy spojrzeć choćby na przeciętne wynagrodzenie w Warszawie i Krakowie...