Arapaho napisał(a):

|
4 tyś skyboxów ? W każdym 4-6 osób czyli same skyboxy - to 16-24 tys osób - co za idiota pisał ten artykuł
|
Wyjątkowy idiota. W dodatku w swoim zakompleksieniu porównywał np. do naszego stadionu skoro mógł porównać np. do 2x droższej Kartofel Areny w POZnan* , która i rozmiarami jest porównywalna (ponad 40 tys.) i gdzie jak wiadomo ....im już od dawna trawa rośnie.