Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6577
Stary 07.09.2011, 08:50
Z informacji które do mnie docierają może okazać się że to zakladane przeze mnie 12 tys. to zbyt optymistyczne założenie.

Sprzedaż idzie fatalnie, a osoby które nie opuszczają meczów Wisły dzięki namowie P. Małeckiego na ten mecz się nie wybierają. Pięknie ....
Odpowiedz cytując