Blaszczu16 napisał(a):

Jak to obliczyłeś? Jest na to jakiś wzór?
Fakty są takie, że zremisowaliśmy z Niemcami 2-2.
|
Nie trzeba było wzoru by zobaczyć, jak mocno rezerwowa druzyna niemiecka, po karnym Błaszczykowskiego wzięła się do roboty i chwilę później jak na zawołanie wyrównała. Wystarczyło im tylko podkręcić tempo i działy się dantejskie sceny pod naszą bramką.
Fakty są takie, że na jakimkolwiek turnieju, gdy gra będzie na poważnie taki wynik będzie raczej nieosiągalny.