Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6902
Stary 07.09.2011, 08:31
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jak to obliczyłeś? Jest na to jakiś wzór?

Fakty są takie, że zremisowaliśmy z Niemcami 2-2.
Nie trzeba było wzoru by zobaczyć, jak mocno rezerwowa druzyna niemiecka, po karnym Błaszczykowskiego wzięła się do roboty i chwilę później jak na zawołanie wyrównała. Wystarczyło im tylko podkręcić tempo i działy się dantejskie sceny pod naszą bramką.

Fakty są takie, że na jakimkolwiek turnieju, gdy gra będzie na poważnie taki wynik będzie raczej nieosiągalny.
Odpowiedz cytując