|
Tylko, że ma takiego pecha, że zazwyczaj w ważnych meczach dostaje kartki, wali samobóje itp. Pisałem że przyciąga nieszczęscia w formie żartu.
Peszko widać ewidentnie, nie wytrzymał presji tak jak Zieńczuk w Atenach, a Wawrzyniak jest po prostu za słaby na kadrę.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|