Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13615
Stary 07.09.2011, 08:06
Proud napisał(a):Wyświetl post
Opowiedziałbym Ci pewną historię z mojej gminy z ostatnich wyborów samorządowych...ale internet to nie najlepsze miejsce na takie dyskusje. Zdziwiłbyś się jaka partia wystąpiła w roli głównej
Dlaczego miałbym się dziwić, wszędzie znajdzie sie cwaniaczek. Tylko żeby taki cwaniaczek nie siedział w każdej komisji i nie miał kontaktu z innymi cwaniaczkami albo PKW.

Czy dowolny wyborca który oddał głos, może być obecny przy ich liczeniu po zamknięciu lokalu? Choćby miał tylko zaglądać przez okno. Zrobić nieważny głos w ważnego to ułamek sekundy, wystarczy mieć coś do pisania. Jak sobie przypomnę ile w 2007 było czasu żeby kręcić wałki to skóra cierpnie.
Hej Nasz TS !!