silver03 napisał(a):

Janas pójdzie do Polonii
|
To już chyba koniec Janasa - klops w Polonii, klops w GKS - jego czas raczej minął.
Co do ŁKS-u i Probierza to daleka droga i ciężka walka przed nimi. Przydałby się sensowny sponsor no i gra u siebie bo pomijając przeciętny skład (głównie ludzi,którzy mają już swoje lata i są po przejściach) takie rzeczy na pewno podcinają skrzydła.