Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16374
Stary 07.09.2011, 07:37
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Janas pójdzie do Polonii
To już chyba koniec Janasa - klops w Polonii, klops w GKS - jego czas raczej minął.
Co do ŁKS-u i Probierza to daleka droga i ciężka walka przed nimi. Przydałby się sensowny sponsor no i gra u siebie bo pomijając przeciętny skład (głównie ludzi,którzy mają już swoje lata i są po przejściach) takie rzeczy na pewno podcinają skrzydła.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.09.2011 o godz. 07:45.
Odpowiedz cytując