zim zum napisał(a):

|
Co musi się stać, żeby Szpakowski nie komentował już meczów ? :|
|
Utrata głosu albo śmierć.
Tragiczny koleś jest, robi w zyciu tylko i wylacznie to, a nie potrafi ogarnac kilkunastu nazwisk...
Ojciec zawsze przypomina jak tvp puszczala pierwsze mecze z udziałem angoli, a komentatorzy nie znajac angielskiego takie nazwiska jak 'Lee' czytali po prostu Le-ee. Czasy sie nie zmienily, jezyka obca trudna jezyka, podanie do Kakało i gol.