Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6896
Stary 07.09.2011, 07:20
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Co musi się stać, żeby Szpakowski nie komentował już meczów ? :|
Utrata głosu albo śmierć.
Tragiczny koleś jest, robi w zyciu tylko i wylacznie to, a nie potrafi ogarnac kilkunastu nazwisk...

Ojciec zawsze przypomina jak tvp puszczala pierwsze mecze z udziałem angoli, a komentatorzy nie znajac angielskiego takie nazwiska jak 'Lee' czytali po prostu Le-ee. Czasy sie nie zmienily, jezyka obca trudna jezyka, podanie do Kakało i gol.
Odpowiedz cytując