Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6893
Stary 07.09.2011, 01:29
A ja powiem, że nie ma tragedii:
oglądałem mecz na ZDF z niemieckim komentatorem i obok mnie z piwkiem siedział Niemiec. Byłem przekonany, że dostaniemy wpierdziel, stąd mówię mu, że "jak coś, to jeżeli Podolski i Klose strzelą, to Polacy strzelili). Dzięki temu meczowi, to on musiał obgryzać paznoknie i denerwować się za swoją ekipę. Wszyscy wiemy, że mecz był wybitnie towarzyszko/spacerowy, ale mimo to - nie musiałem czuć wstydu. . A niemiecki komentator, który po bramce Błaszcza z karnego rzucił (z entuzjazmem) - ZWEI DORTMUNDER - nie wiem jak było strzelili, tylko mnie podniósł na duchu . Ciekawe jakbyśmy my zareagowali na towarzyski mecz Polska-Izrael w którym Biton i Melex strzelają dwie bramki...
Odpowiedz cytując