Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6892
Stary 07.09.2011, 00:38
legol napisał(a):Wyświetl post
...
Jakbyśmy dziś grali mecz o stawkę z Niemcami dostalibyśmy 0:6 i takie są fakty. ...
może nie 6:0 ale i tak dostalibyśmy w dupe i takie są fakty tu się z tobą zgodzę,

a z innej beczki, bardziej kibicowskiej...

zachowanie KIBICÓW tak mnie zdziwiło, zniesmaczylo, zawstydziło, zażenowało że to przechodzi ludzkie pojęcie. Philipp Lahm czytał coś przed meczem a kibice zaczęli gwizdac... jaka żenada! dzień fair play, kapitanowie coś czytają (ciężko powiedziec co bo Błaszczu nie wyraźnie a Lahm po niemiecku) a Ci kretyni, idioci zaczęli gwizdać! jak pokazali minę tego kolesia to aż mi było wstyd za POLAKÓW!!!! jak tak kur.wa można? bo co bo niemiec?

ŻENADA!!!
Odpowiedz cytując