legol napisał(a):

...
Jakbyśmy dziś grali mecz o stawkę z Niemcami dostalibyśmy 0:6 i takie są fakty. ...
|
może nie 6:0 ale i tak dostalibyśmy w dupe i takie są fakty tu się z tobą zgodzę,
a z innej beczki, bardziej kibicowskiej...
zachowanie KIBICÓW tak mnie zdziwiło, zniesmaczylo, zawstydziło, zażenowało że to przechodzi ludzkie pojęcie. Philipp Lahm czytał coś przed meczem a kibice zaczęli gwizdac... jaka żenada! dzień fair play, kapitanowie coś czytają (ciężko powiedziec co bo Błaszczu nie wyraźnie a Lahm po niemiecku) a Ci kretyni, idioci zaczęli gwizdać! jak pokazali minę tego kolesia to aż mi było wstyd za POLAKÓW!!!! jak tak kur.wa można? bo co bo niemiec?
ŻENADA!!!