Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19676
Stary 06.09.2011, 23:10
zibi2000 napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie wrzucić ten link tutaj, jako że wspomniany jest też stadion Wisły:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ezonie,1691405
Nie ma się co dziwić że tańszy skoro tak wygląda pod elewacją

http://img233.imageshack.us/img233/6786/img0516g.jpg

A te odciągi to jedna wielka masakra. BTW. 4 tys. skyboxów... dobre sobie

Gdyby u nas od razu zrobili 4 takie trybuny jak te za bramką to stadion by kosztował 200 mln max
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 07.09.2011 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując