zibi2000 napisał(a):

Nie ma się co dziwić że tańszy skoro tak wygląda pod elewacją
http://img233.imageshack.us/img233/6786/img0516g.jpg
A te odciągi to jedna wielka masakra. BTW. 4 tys. skyboxów... dobre sobie
Gdyby u nas od razu zrobili 4 takie trybuny jak te za bramką to stadion by kosztował 200 mln max