Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6891
Stary 06.09.2011, 22:45
legol napisał(a):Wyświetl post
Im więcej ludzi czyta prawdę tym więcej w końcu zrozumie gdzie leży problem. Lato może się nie przejmować ale po nieudanym Euro mogą go wywieźć na taczkach.

Na szczęście jeszcze nikt nie może wydać prikazu cieszenia się z takiego remisu. Trzeba to się dobrze wysypiać i jeść zdrowe śniadania ;p
Na nasze nieszczęście, Lato, a tym bardziej jego beton nie będzie się przejmował tym, co naskrobie Weszło. A można to się dobrze wyspać i jeść zdrowe śniadania
Odpowiedz cytując