legol napisał(a):

Im więcej ludzi czyta prawdę tym więcej w końcu zrozumie gdzie leży problem. Lato może się nie przejmować ale po nieudanym Euro mogą go wywieźć na taczkach.
Na szczęście jeszcze nikt nie może wydać prikazu cieszenia się z takiego remisu. Trzeba to się dobrze wysypiać i jeść zdrowe śniadania ;p
|
Na nasze nieszczęście, Lato, a tym bardziej jego beton nie będzie się przejmował tym, co naskrobie Weszło. A można to się dobrze wyspać i jeść zdrowe śniadania
