Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 06.09.2011, 22:34
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
I sądzisz, że Lato codziennie wchodzi na Weszło i obgryza paznokcie ze strachu co też takiego strasznego wielcy rewolucjoniści nie napisali. Toż oni się nawet z nazwiska nie podpisują przy swoich wywodach. Nawet tyle odwagi nie mają. Powiem jeszcze raz. W naszej sytuacji trzeba się cieszyć nawet z takiego remisu.A to,że mamy małe możliwości, by powalczyć z takimi drużynami na wielkich imprezach to chyba każdy widzi.
Im więcej ludzi czyta prawdę tym więcej w końcu zrozumie gdzie leży problem. Lato może się nie przejmować ale po nieudanym Euro mogą go wywieźć na taczkach.

Na szczęście jeszcze nikt nie może wydać prikazu cieszenia się z takiego remisu. Trzeba to się dobrze wysypiać i jeść zdrowe śniadania ;p
Odpowiedz cytując