rabi86 napisał(a):

|
I sądzisz, że Lato codziennie wchodzi na Weszło i obgryza paznokcie ze strachu co też takiego strasznego wielcy rewolucjoniści nie napisali. Toż oni się nawet z nazwiska nie podpisują przy swoich wywodach. Nawet tyle odwagi nie mają. Powiem jeszcze raz. W naszej sytuacji trzeba się cieszyć nawet z takiego remisu.A to,że mamy małe możliwości, by powalczyć z takimi drużynami na wielkich imprezach to chyba każdy widzi.
|
Im więcej ludzi czyta prawdę tym więcej w końcu zrozumie gdzie leży problem. Lato może się nie przejmować ale po nieudanym Euro mogą go wywieźć na taczkach.
Na szczęście jeszcze nikt nie może wydać prikazu cieszenia się z takiego remisu. Trzeba to się dobrze wysypiać i jeść zdrowe śniadania ;p