Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6879
Stary 06.09.2011, 22:13
eMAGieIKa napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Polska grala na 120% jak by o mistrzostwo swiata grali, a Niemcy mieli to w dupie i grali na pol gwizdka. A ludzie zaslepieni tym, jeszcze gdyby Polska wygrala, zaczeli sie cieszyc jak by nie wiem co i pewnie juz na Polske stawiali by, ze do polfinalu na euro wejdzie hehehehe A pozniej rozczarowanie, ze w grupie ostatnie miejsce buahahaha
Jak to obliczyłeś? Jest na to jakiś wzór?

Fakty są takie, że zremisowaliśmy z Niemcami 2-2.
Odpowiedz cytując