Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6874
Stary 06.09.2011, 22:06
Zieńczuk przy Peszce '9 nerek' to pikuś - Panie Sławomirze, piłka nie dla Pana, maratony jak najbardziej.
Głowacki, nr 13 na koszulce to nie przypadek, to podpis. Szkoda, że nie wskoczył nigdy na wyższy poziom.
SZCZĘSNY - Real, Barca... przebieraj chłopie w ofertach i wybierz najlepiej. Galaktyczny bramkarz.
KIBICE/Klub kibica Grzesia Lato - co to kur*a jest?

w 80 min powiedziałem, że musimy strzelić 2 bramkę bo Niemcy w ostatniej akcji meczu strzelą nam gola... szkoda, że się nie myliłem. Wynik lepszy niż gra, ale to dziwić nie może.
Chciałbym doczekać czasów, prawdziwego dopingu na meczu reprezentacji i prawdziwej reprezentacji.
Odpowiedz cytując