|
Szkoda tej bramki jak cholera. Wiadomo, że Szwaby o klasę lepsze ale miło byłoby wreszcie z nimi wygrać. Zresztą jak na różnicę umiejętności, mecz wcale nie wyglądał tak źle. Dobry Lewandowski i Błaszczu. Żałosny Głowacki (to jest w ważnych meczach piąta kolumna), Peszko, Mierzejewski i Wawrzyniak. Może kompromitacji na Euro nie będzie.
|