Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6870
Stary 06.09.2011, 21:55
Szkoda tej bramki jak cholera. Wiadomo, że Szwaby o klasę lepsze ale miło byłoby wreszcie z nimi wygrać. Zresztą jak na różnicę umiejętności, mecz wcale nie wyglądał tak źle. Dobry Lewandowski i Błaszczu. Żałosny Głowacki (to jest w ważnych meczach piąta kolumna), Peszko, Mierzejewski i Wawrzyniak. Może kompromitacji na Euro nie będzie.
:/
Odpowiedz cytując