Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6868
Stary 06.09.2011, 21:51
mam nadzieję, że NIGDY nie doczekam takiej "atmosfery" na meczu Wisły. Żenujący teatr, a nie mecz. Jak Polacy grali tragicznie (czy drużyny, czy repra) to przeciwnicy przynajmniej zawsze obawiali się kibiców. A teraz co? Dać Januszom tylko 20 tysięcy wuwuzel i niech się cieszą.

Co do meczu - wiedziałem, że Niemcy tego nie przegrają, że wyrównają w końcówce, tak jak w Nikozji wiedziałem, że padnie ten trzeci gol. Różnica dwóch klas, a przecież oni grali dość rezerwowym składem
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując