Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice
Offline
#
6864
06.09.2011, 21:47
Ale dawno już nie dooglądałem meczu reprezentacji do końca...
Nonckiewicz!! Siadej...
maxurd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxurd
Odwiedź stronę domową użytkownika maxurd!
Znajdź inne posty napisane przez maxurd