Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6848
Stary 06.09.2011, 20:59
Nie da sie tego ogladac.

Smuda w swoim dresie przy Loewie wyglada jak jakis kosiarz trawnikow

Reprezentacja przy grze Niemcow wyglada jak jakas zbieraninia niewiadomo kogo

A na trybunach cisza...

ja pitole...co za kicha.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując