Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6846
Stary 06.09.2011, 20:47
spoko w II połowie będzie lepiej
oficjalni fanatycy--->http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g mają małe opóźnienie , ale już wchodzą na stadion.

będzie PIEKŁO.



,,Śpiewać kur...cze !''
Ostatnio edytowane przez Mareq : 06.09.2011 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując