Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6845
Stary 06.09.2011, 20:44
Nie tak zle jak na mecz z tak fenomenalnym rywalem i faworytem do wygrania ME, zespolem ktory na dzis dzien obok Hiszpanii gra najlepszy futbol. Oceniajac mecz nalezy wziac pod uwage na to z kim gramy.. niektorzy chyba o tym zapominaja. Czego Wy sie spodziewaliscie? potegi maja problem z przedostaniem sie pod pole karne Niemiec, wiec nasi tak zle nie wygladaja.
Zdjąc jak najszybciej najsłabsze ogniwo Peszko bo mnie .... strzeli zaraz. na takim poziomie robić tak dziecinne błędy. Po 1 połowie powinien jakby się bardziej postarał schodzić z hattrickiem.
Nie trawie Lewandowskiego ale podoba mi sie jego gra, walczy o kaza pilke i non stop wraca, to cenie najbardziej. Błaszczu nie wszedł w mecz.

Szpakowski coś o kiepskim dopingu hehe.. tego przecież razem z Tuskiem chcieliiście. Gwizdy , buczenie, macie swoją Anglię, bandytow i kiboli nie ma, nie ma atmosfery
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.09.2011 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując