harimata napisał(a):

|
Bo jak wiadomo na JKM głosują przeważnie ludzie młodzi(studenci) i młodzi o ugruntowanych poglądach z braku innej alternatywy. Gdyby można było głosować przez internet to nasza scena polityczna rozbiła by się trochę. A tak mamy beton a mniejsze partie bez siły przebicia. Powinni kampanię wyborczą nakazać odgórnie czyli równe prawa dla wszystkich komitetów, ten sam czas antenowy, i liczba plakatów bo tak jak jest obecnie to każdy widzi. Sam zagłosowałbym na JKM ale szkoda głosu więc głosuję na najbliższą alternatywę czyli PiS.
|
Szkoda głosu? Bo gdyż?
Któryś to powiedział, że debata będzie PO-PiS bo reszta to "nie ta liga" - demokracja pełną gębą.