po primo: czy komentatorzy oprócz pensji dostają jakieś łapówki za pierdzielenie takich głupot o wyrównanej walce?

po sekudno: bardzo jestem zadowolony z tego że jest taki piknik na trybunach, czekam z niecierpliwością na doping kluby kibica
a tak w ogóle to peszka jest kretynem ;]