piter116 napisał(a):

|
Peszko jak Zieńczuk w Atenach.
|
Albo jak Brożek, Mały czy ostatnio Genkov do spóły z Bitonem. Tak juz jest, jak nie wpada to nie ma siły by coś się zmieniło.
Szczęsny, mimo że go nie cierpię, wygląda na bramkarza z kosmosu. Wielkie brawa. Mamy wreszcie bramkarza na światowym poziomie.