|
Nie macie takiego wrażenia że przy 'wynajmowaniu' przeciwnika na ten mecz ktoś dorzucił kopertę z napisem 'za korzystny wynik'? Jakoś tak niemiaszki przypadkowo w pilke nie trafiaja.
A co do trybun to przeciez i tak napisza ze byli na meczu prawdziwi kibice i udalo sie holote wyeliminiowac ze stadionow.
PS. I znowu jakiś cudowne nie trafienie w piłke ;p
|