Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6834
Stary 06.09.2011, 20:30
Nie macie takiego wrażenia że przy 'wynajmowaniu' przeciwnika na ten mecz ktoś dorzucił kopertę z napisem 'za korzystny wynik'? Jakoś tak niemiaszki przypadkowo w pilke nie trafiaja.

A co do trybun to przeciez i tak napisza ze byli na meczu prawdziwi kibice i udalo sie holote wyeliminiowac ze stadionow.

PS. I znowu jakiś cudowne nie trafienie w piłke ;p
Odpowiedz cytując