|
ooo a co pan komentator powiedział że atmosfera jest nie taka jak powinna być!! czyżby nareszcie na oczy przejrzeli? chcieli kibiców to mają:
19 min gwizdy
22min chcą robić falę
23,5 min skończyła się fala bo ktoś z piętra zrzygał się na dolną trybunę po tej fali a wczesniej wypijając 2kubki coli.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|