Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6825
Stary 06.09.2011, 19:47
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę te trybuny to mam odruch wymiotny. Na pewno odruch się spotęguję jak zobaczę tych nieudaczników w akcji...Smutne to jest jak człowiek musi postrzegać tą cała reprezentację.
Co ci się nie podoba w trybunach
PS. Już jakaś dzicz musiała zabłysnąć gwiżdżąc podczas "przemowy" Lahma.
Odpowiedz cytując