Pan Jotka napisał(a):

|
Ja widzę te trybuny to mam odruch wymiotny. Na pewno odruch się spotęguję jak zobaczę tych nieudaczników w akcji...Smutne to jest jak człowiek musi postrzegać tą cała reprezentację.
|
Co ci się nie podoba w trybunach

PS. Już jakaś dzicz musiała zabłysnąć gwiżdżąc podczas "przemowy" Lahma.