Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6822
Stary 06.09.2011, 19:25
A ja mówię że zremisujemy, bo nasi zepną poślady i będą grali tak jak o punkty, a poza tym jestem patriotą i w to wierzę, choć w sobotnie zwycięstwo Adamka nie wierze hehe, ba nawet się śmieje jak kumple mówią że wygra.
Odpowiedz cytując