brzydki.brzydal napisał(a):

Wlasnie najsmieszniejsze, ze (moim zdaniem) za nic.
Kupowalem punkty na allegro, ale za to nie powinni mnie zbanowac. Kiedys tez kumpel przyniosl swoje konto do mnie i gralismy razem w arcade'y.
W mailu MS napisal dokladnie:
No i jest ban do 31 grudnia 9999
|
Ale to jest ban na konto a nie na konsole, zdajesz sobie z tego sprawę?
Z tego co ludzie piszą to pewnie graliście w arcade no jtag.
Załóż nowe konto na konsoli i live powinien na nim śmigać.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.