Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#799
Stary 06.09.2011, 18:16
stawski napisał(a):Wyświetl post
Kto ogrywa Deus EX? W gazetach i necie noty 9/10 a Wasze opinie?
Klasyk, nawet się nie przyznawaj, że jeszcze w to nie grałeś.

Brzydki bana masz właśnie za kupowanie punktów na allegro:
sprawdz wypowiedz pana z MS http://consoleo.pl/koniec-tanich-microsoft-points/
Ostatnio edytowane przez snyrting : 06.09.2011 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując