stawski napisał(a):

|
Kto ogrywa Deus EX? W gazetach i necie noty 9/10 a Wasze opinie?
|
Klasyk, nawet się nie przyznawaj, że jeszcze w to nie grałeś.
Brzydki bana masz właśnie za kupowanie punktów na allegro:
sprawdz wypowiedz pana z MS
http://consoleo.pl/koniec-tanich-microsoft-points/