Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5003
Stary 06.09.2011, 18:04
Koniec dyskusji bo kolega w piłkę chyba nie grał nawet pod blokiem. Skoro żeby zagrać trzeba sie miesiącami zgrywać.

Jak się nie umie grać to i 10 lat nie starczy, jak sie umie grać to żeby strzelać bramki nie potrzeba nawet tygodnia. I choćbyś dziesięć razy pisał że to głupota, bez żadnego uzasadnienia, zdania nie zmienię. Pytałem jakim cudem Fabregas wie jak rozgrywać w meczu z Realem, dwa dni po transferze? To dowodzi kto gada głupoty.

Cały czas mowa była o ataku, jeżeli tego nie zauważyłeś to nie mam pytań.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując