|
Koniec dyskusji bo kolega w piłkę chyba nie grał nawet pod blokiem. Skoro żeby zagrać trzeba sie miesiącami zgrywać.
Jak się nie umie grać to i 10 lat nie starczy, jak sie umie grać to żeby strzelać bramki nie potrzeba nawet tygodnia. I choćbyś dziesięć razy pisał że to głupota, bez żadnego uzasadnienia, zdania nie zmienię. Pytałem jakim cudem Fabregas wie jak rozgrywać w meczu z Realem, dwa dni po transferze? To dowodzi kto gada głupoty.
Cały czas mowa była o ataku, jeżeli tego nie zauważyłeś to nie mam pytań.
|