Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13604
Stary 06.09.2011, 16:46
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dokonałem edycji ankiety. Dodałem Nową Prawicę, Prawicę RP. Tym samym mając nowy wybór skasowałem wcześniejsze wyniki. Aby było sprawiedliwie wszyscy głosują od nowa.

Z drugiej strony im bliżej wyborów, to proponuje częściej czyścić ankietę, żeby przybrała charakter sondażowy. Zawsze ktoś po jakiejś debacie może zmienić zdanie, poglądy. Co o tym sądzicie?Nie o takich ludkach ale o pomyśle.
Jak najbardziej, sugerował bym co piątek zerować wyniki. Można będzie wyciągać wnioski co do preferencji jak i frekwencji.
Hej Nasz TS !!