Marszałek napisał(a):

Dokonałem edycji ankiety. Dodałem Nową Prawicę, Prawicę RP. Tym samym mając nowy wybór skasowałem wcześniejsze wyniki. Aby było sprawiedliwie wszyscy głosują od nowa.
Z drugiej strony im bliżej wyborów, to proponuje częściej czyścić ankietę, żeby przybrała charakter sondażowy. Zawsze ktoś po jakiejś debacie może zmienić zdanie, poglądy . Co o tym sądzicie?Nie o takich ludkach ale o pomyśle.
|
Jak najbardziej, sugerował bym co piątek zerować wyniki. Można będzie wyciągać wnioski co do preferencji jak i frekwencji.