Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6575
Stary 06.09.2011, 15:56
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Mario NK - bez sensu takie wyliczanki..
16-latek tak samo musi zapłacic za basen, kino, piwo (..albo słodycze?) na mieście, pizze z dziewczyna i tysiac innych rzeczy..

prosty wybor, albo zapraszasz laske do kina, albo idziesz na mecz Wisly.
Weź laskę do kina. A może i się uda i emocje będą Bo na Wiśle to raczej póki co typowa zwiecha na każdym polu ...
Odpowiedz cytując