fan01 napisał(a):

Mario NK - bez sensu takie wyliczanki..
16-latek tak samo musi zapłacic za basen, kino, piwo (..albo słodycze?) na mieście, pizze z dziewczyna i tysiac innych rzeczy..
prosty wybor, albo zapraszasz laske do kina, albo idziesz na mecz Wisly.
|
Weź laskę do kina. A może i się uda i emocje będą

Bo na Wiśle to raczej póki co typowa zwiecha na każdym polu ...