Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13442
Stary 06.09.2011, 14:37
Moim zdaniem to wlasnie Kirm, Diaz i Genkov obecnie prezentuja najslabsza forme sposrod graczy zaliczajacych cos wiecej niz epizody. Nie zeby reszta grala jakos rewelacyjnie. Na plus to wychodzi Chavez z Lameyem, moze Pareiko i Sobol.
DysoN
Odpowiedz cytując