Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4996
Stary 06.09.2011, 14:17
milosz napisał(a):Wyświetl post
[COLOR=#222222]

Doprawdy nigdy nie widziałeś porażki... drużyny mającej większy potencjał kadrowy a gorzej zgranej z drużyną tworzącą kolektyw a dużo słabszym kadrowo potencjale... No to mnie ubawiłeś . No sorry, ale na tym poziomie to my rozmawiać nie będziemy.
Nie było tematu potencjału tylko zależności klasy zawodnika do czasu potrzebnego na wkomponowanie się w zespół w ofensywie i w defensywie. Jeśli już piszesz o czytaniu ze zrozumieniem. Twierdzę że dobry zawodnik z dobrym zawodnikiem są w stanie rozegrać atak nawet jeżeli widzą sie pierwszy raz w życiu. Natomiast dobry zawodnik z dobrym zawodnikiem nie powstrzyma ataku jeżeli widzą sie pierwszy raz w życiu. Bo zwyczajnie nie będą wiedzieli kto ma iść do piłki a kto asekurować. Dlatego budowanie drużyny zaczyna sie od obrony. Może dla ciebie to głupota, ale co ja Ci na to poradzę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując