CH. napisał(a):

Sobiech coś mówił na temat fanów? Sobiech to inna sprawa, on coś jączył o organizacji i braku boisku do trenowania.
Zresztą gdyby to była prawda to po prostu by pocisnął całej Wiśle i wszystkim kibicom, a on wypowiedział się na temat gwizdzacych, wyrobione o nich zdanie ma większość piłkarzy ale boją się o tym mówić, Małeckki ze swoim charakterem jest wyjątkiem.
A on po tej wypowiedzi jeszcze więcej zyskał u tych którzy stoją za nim murem także to się kupy nie trzyma samo stwierdzenie że Menago mu tak kazał jest dla mnie czystą abstrakcją, prędzej jego by pogonił niż dał się namówić na takie coś. Menago do Małego - idz skocz z mostu. Mały - ok , idę skakać. Dajta spokój..
|
a tak , moze zjesc ciastko i jesc ciastko , plan menago zrealizowany , dupy ultrasow wylizane , wisla wychujana , fani go dalej kochaja , moze nawet w imie tego konflitku dadza z liscia kielbasozercom ?
wystarczy dodac 2-3 zdania o fanatykach i wilk syty i owca cala , a glupi sobiech czy frankowski tego nie zajarzyli