Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13439
Stary 06.09.2011, 14:13
CH. napisał(a):Wyświetl post
Chodziło o kibiców wroga.
Nie jest łatwo wytrzymać przez 90 minut wyzwiska pod swoim adresem, ale one mnie tylko motywują. Nie patrzę na trybuny, kibice przychodzą obejrzeć dobre "show", żeby wspomagać swoich piłkarzy, a piłkarze koncentrują się na meczu. Miałem taką adrenalinę w sobie i chęć zwycięstwa, że naprawdę niewiele z tych okrzyków do mnie docierało.

rozumiem że w feralnym spotkaniu adrenaliny i chęci zwycięstwa nie było.

E: CH. Skończmy to. Wisła to MY.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując