Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13434
Stary 06.09.2011, 14:07
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post

co do Kowalskiego (i sądzę że mi przyznacie rację) ktoś kto określa go w wieku 25lat młodym talentem jest śmieszny. może nie dostawał za dużo szans, może faktycznie trenerzy mogli na niego stawiać, ale czy tylko dlatego że jest naszym wychowankiem ma grac w podstawowym zespole? chyba nie o to tu chodzi...
Myśle, że nie o to chodzi. Nikt nie wymaga aby grał w pierwszym składzie.

Według mnie jest On za słaby na grę w Wiśle.

Ale należy pamiętać, że jest to wychowanek i z tego względu należy mu się szacunek. Zwłaszcza, że nie jest to gość co ma nasrane w głowie, jest lanserem i pozerem. Jest to równy chłopak, któremu nie można było odmówić zaangażowania w grę, w walkę, tylko że umiejętności mu po prostu brakuje.

Obrażać to można było takiego Branco, co nie dość, że słabszy od Mateusza, to jeszcze zaangażowaniem nie grzeszył, a i ogładą również.

Też mnie irytuje jechanie przy każdej okazji po Kowalskim jakby był drugim Łobodzińskim. Teraz modne jest naśmiewanie się z Mateusza Kowalskiego. Ciekawe kto następny?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując