Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13432
Stary 06.09.2011, 13:59
Sobiech coś mówił na temat fanów? Sobiech to inna sprawa, on coś jączył o organizacji i braku boisku do trenowania.

Zresztą gdyby to była prawda to po prostu by pocisnął całej Wiśle i wszystkim kibicom, a on wypowiedział się na temat gwizdzacych, wyrobione o nich zdanie ma większość piłkarzy ale boją się o tym mówić, Małeckki ze swoim charakterem jest wyjątkiem.
A on po tej wypowiedzi jeszcze więcej zyskał u tych którzy stoją za nim murem także to się kupy nie trzyma samo stwierdzenie że Menago mu tak kazał jest dla mnie czystą abstrakcją, prędzej jego by pogonił niż dał się namówić na takie coś. Menago do Małego - idz skocz z mostu. Mały - ok , idę skakać. Dajta spokój..
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.09.2011 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując