Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13431
Stary 06.09.2011, 13:58
CH. napisał(a):Wyświetl post
No to niezłą strategię ten menago obrał. Taka gadka raczej nie pomaga w znalezieniu nowego klubu i wyciągnięcia większych pieniędzy.
brak logiki w tym co piszesz..
przykład Sobiecha mówi co innego.

nie pisze ze kristos ma racje, ale kij ma zawsze dwa końce.

E:Jakich fanów ? Przeciez to diskopolo. Wspólnym mianownikiem jest tutaj konflikt.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 06.09.2011 o godz. 14:00.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując