CH. napisał(a):

No to niezłą strategię ten menago obrał. Taka gadka raczej nie pomaga w znalezieniu nowego klubu i wyciągnięcia większych pieniędzy.
brak logiki w tym co piszesz..
|
przykład Sobiecha mówi co innego.
nie pisze ze kristos ma racje, ale kij ma zawsze dwa końce.
E:Jakich fanów ? Przeciez to diskopolo. Wspólnym mianownikiem jest tutaj konflikt.